De La Salle

Groei in je eigen toekomst

Maak een virtuele tour door onze school. Als je de tour hieronder start nemen we je mee in onze virtuele rondleiding.
Ben je er klaar voor?

Start de tour en klik op onze school!

Over De La Salle

De la Salle is een kleine en moderne school waar je volop kansen en begeleiding krijgt om het beste uit jezelf te halen. Al meer dan negentig jaar zijn we een begrip in Baarle-Nassau en omstreken. Onze school staat voor kwalitatief goed onderwijs en persoonlijke aandacht voor iedere leerling. Met een breed onderwijsaanbod en een betrokken docententeam helpen we al onze leerlingen succesvol op weg.

Vlog 1 van Semm en Nova

Meer video's

Vlog 2 van Semm en Nova

Volg De La Salle op social!

Of bezoek de website https://www.delasalle.nl/

Close Bitnami banner
Bitnami